فوت دارت | ورزش foot dart | شوت دارت | فوتبال دارتی

  • نویسنده : ادمین رویداد ورزشی فوت دارت
  • جمعه 18 خرداد 1397
  • 2 کامنت

اطلاعات کامل فوت دارت یا همان شوت دارت


فوت دارت یا شوت دارت چیست؟

فوت دارت شوت دارت یک ورزش بسیار جدید و مهیج و دوست داشتنی می باشد که مانند ورزش دارت شما یک نشانه ای را هدف گذاری میکنید و توسط جایگاه دارت بزرگی که دارد و توپ مخصوص خود که مانند توپ فوتبال است با پا ضربه زده می شود و بازیکن باید تمام تلاش خود را بکند که به وسط بادی فوت دارت ضربه بزند زیرا هر چه نزدیک تر به مرکز بادی فوت دارت باشد امتیاز بیشتری برای بازیکن محاسبه می شود
این ورزش بسیار جالب و با حال برای اولین بار توسط برندکاپ در کنار ورزش ها و رویداد های دیگر برندکاپ قرار گرفته است

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره ورزش فوت دارت و رویداد فوت دارت در سایت برندکاپ قرار میگیرد

در تصویر زیر میتوانید یکی از نمونه های فوت دارت توسط بازیکن را مشاهده کنید که البته این ورزش به صورت گروهی هم انجام میشود و با نام فوت دارت تیمی یا گروهی فعالیت دارد


فوت دارت


راهنمای کامل در مورد نحوه بازی کردن فوت دارت با دوستان


بازی فوتبال دارتی پا یک رویکرد بسیار جذاب است که با همراهان بزرگ و افرادی که اخیرا ملاقات کرده اید با هم شریک باشند.  پا داری یک جلسه ایده آل است که می تواند توسط هر کسی در هر زمانی خوشحال باشد. برای یادگیری نحوه بازی کردن دورتموند با دوستان، به ادامه مطلب بروید.

این اساسا ترکیبی از فوتبال دارتی است. ایده این است که شما یک توپ فوتبال محافظ ضد ضربه را در برابر 23 سانتیمتر فوت دارت با تورم بالا برده اید. همانطور که در یک جلسه منظم از دارت، تشخیص اینکه توپ شما در حال بازدید است تصمیم میگیرد میزان تمرکز شما را دریافت کند. شما حتی می توانید از مرحله برداشته شدن ضربه بزنید، اگر دچار مشکل می شوید تا عمودی بیشتری داشته باشید. به نظر می رسد که بسیار جالب و سرگرم کننده است و یک رویکرد مناسب برای تکرار هدف لنگر هدف شما.

دارت پا به هر کس و هر کسی که از وب استفاده می کند، به آنها اجازه می دهد تا با خانواده و متحدان خود بازی کنند. دارت فوتبال می تواند به شدت با همتایان بازی کند که می توانند به یک مخالفت مانند ساختار یا چارچوب همسایگی که می تواند به طور عملی به عنوان یک ضربه انجام شود، پیوست شوند.

بازی فوت دارت وفوتبال دارتی غول پیکر غیر قابل انکار است که ممکن است، بخش بزرگی از همه چیز، در مورد داشتن مقدار زیادی از سرگرم کننده است. این یک انحراف واقعا بی عیب و نقص و تحریک کننده برای بازی است و یکی از آن ها به طور مداوم به جلو توجه می کند. با کمک آن شما فرصتی برای کار کردن پیدا می کنید، با این حال شما همچنین می توانید بخشی از یک نمونه شگفت انگیز دیگر باشید.

چیز زیادی در مورد آن این است که هر کسی می تواند آن را بازی کند، نقطه ای از نقطه دور از نظر دور نیست و شما می توانید با شرکای خود بازی کنید اگر نیاز دارید. در صورتی که شما باید دقت لگد زدن خود را بهبود ببخشید، این به همان شیوه ای است که ورزش را به ذهن متبادر می کند.


شوت دارت

فوتبال دارتی

چند نکته در مورد چگونگی توسعه سبک خود را در بازی فوت دارت

1. موقعیت پاهای شما
همانطور که دندانه دار میشوید، همان پا را جلو ببرید. اگر دست راست دارید، پای راست خود را به جلو ببرید. زاویه پای جلو شما بر اساس اولویت است. بعضی از افراد با پا به طور مستقیم در هیئت مدیره بازی می کنند. بعضی ترجیح می دهند پای خود را به موازات هیئت مدیره فوتبال دارتی، و بقیه مردم در هر زاویه بین. نحوه هدایت کردن یک جفت، جایی است که باید پای پای خود را قرار دهید. اگر داری را در مقابل چشم خود پرتاب کنید، خواهید دید که مچ پا شما با چشم گاو هماهنگ است. اگر دندانه را از طرف سرتان پرتابید، میبایست مچ پا خود را به سمت داخل چشم گاو یا هدف مورد نظر کوچک کنید.

2. فاصله پای خود را

فاصله پای خود باید تقریبا یک مرحله قدم زدن طبیعی باشد، زیرا بدن خود را به عنوان متعادل و راحت می خواهید. توزیع وزن بر اساس اولویت است. بعضی افراد بیشتر وزن خود را روی پای جلوی خود قرار می دهند، در حالی که دیگران سعی می کنند وزن خود را به طور مساوی تر پخش کنند. هنگام پرش دادن دندانه، پشت پا را از زمین بلند نکنید، زیرا این تعادل شما را خراب می کند.

3. موقعیت شانه های شما

شانه های خود را باید به موازات با هیئت مدیره دارت و شما نیاز به کم بودن تا آنجا که ممکن است. شما نیاز دارید که پشت خود را به همان اندازه که ممکن است، اما راحت باشید. بهترین موضع یک موضع راحت است. اگر ناراحت هستید، به راحتی می توانید خسته شوید.


فوتبال دارتی هم به این ورزش گفته می شود

جهت اطلاعات بیشتر و شرکت در مسابقات با شماره 02126764698 تماس بگیرید