مجموعه های باشگاه انقلاب | امکانات باشگاه انقلاب

  • نویسنده : امیر
  • سه شنبه 11 دی 1397
  • 0 کامنت

اطلاعات کامل مجموعه های باشگاه انقلاب (امکانات مجموعه ورزشی انقلاب)در این پست قصد داریم به معرفی کوتاه مجموعه های باشگاه انقلاب و تمام امکانات مجموعه انقلاب آن بپردازیم.

مجموعه های باشگاه انقلاب تهران جز با کیفیت ترین و مجهزترین مجموعه های کشور میباشد.

با ما در معرفی مجموعه های باشگاه انقلاب و امکانات آن همراه باشید.

باشگاه انقلاب در سال 1337 ایجاد شد و پس از انقلاب اسلامی به اداره تربیت بدنی انتقال پیدا کرد.درب شرقی این مجموعه کنار پارک ملت و درب شمالی آن کنار نمایشگاه بین المللی واقع شده است.

مجموعه باشگاه های انقلاب بخاطر امکانات کم نظیر خود به نگین سبز تهران ملقب شده است.این مجموعه که نزدیک یک میلیون متر مربع وسعت دارد،و نیمی از آن فضای سبز است و بقیه آن فضاهای ورزشی سرپوشیده و رو باز،روزانه میزبان 10,000 نفر از اعضای خود است. حتی میتوان گفت مجموعه های انقلاب در دنیا کم نظیر است و جر بهترین های خاورمیانه و دنیا محسوب میشود.

شاید جالب باشد بدانیم که مجموعه باشگاه های انقلاب از بدو آغاز تا کنون بیش از 14 مدیر داشته است.

نگاهی به مجموعه های باشگاه ورزشی انقلاب:


بولینگ انقلاب ،فوتبال چمن مصنوعی انقلاب،استخر،اسکواش آقایان،اسکواش بانوان،بسکتبال،اسکیت،سالن فوتسال،بسکتبال،زمی گلف،زمین مینی گلف،تیراندازی،پینت بال،صخره نوردی و زیپ لاین و ... همه و همه جزی از مجموعه های باشگاه انقلاب هستند که امکانات خیلی خوب و حرفه ای هم مدارند.

یکی از جاذبه ها و امکانات باشگاه انقلاب جاده تندرستی آن است که جاده تندرستی این مجموعه به طول حدود 2500 متر است که زمین‌های گلف را نیز در بر می‌گیرد. مناظر زیبای زمین‌های گلف، درختان بزرگ اطراف جاده که به شکل تونل سبز خودنمایی می‌کنند ، این جاده را به محیطی زیبا برای پیاده روی تبدیل نموده است.

باشگاه تیراندازی CN:

مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب در قسمت شمالی مجموعه و جنب باشگاه بانوان می‌باشد. این باشگاه با امکاناتی شامل ۹ لاین تیراندازی اهداف ثابت و ۶ دستگاه فالینگ تارگت آماده ارائه خدمات آموزشی و تفریحی در رشته‌های تفنگ و تپانچه بادی به بانوان و آقایان از ۶ سال به بالا می‌باشد؛ و همچنین با وجود مربیان بین‌المللی و قهرمانان ملی این رشته باشگاه تیراندازی توانسته استعدادهایی برتر را وارد رقابت‌های لیگ برتر تیراندازی کشور کند.


02126764698 - تهران،خیابان ولیعصر ،ابتدای اتوبان نیایش ،مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب


تصاویری از مجموعه های باشگاه انقلاب+امکانات باشگاه انقلاب


مجموعه بولینگ باشگاه انقلاب


امکانات زمین چمن باشگاه انقلاب


مجموعه فوتسال باشگاه انقلاب


زمین گلف مجموعه های باشگاه انقلاب


پینت بال مجموعه های باشگاه انقلاب


امکانات پینگ پنگ باشگاه انقلاب


مجموعه پدل باشگاه انقلاب


زمین بسکتبال مجموعه انقلاب


جاده سلامتی مجموعه های باشگاه انقلاب