فوتبال حبابی | فوتبال بادی حبابی | برندکاپ

  • نویسنده : ادمین بخش فوتبال حبابی
  • جمعه 25 خرداد 1397
  • 0 کامنت

ورزش فوتبال حبابی

درباره فوتبال حبابی

فوتبال حبابی یک مفهوم جدید در راه بازی ما است و سرگرم کننده بزرگ برای بزرگسالان و بچه ها است.


فوتبال حبابی چیست؟

همچنین به عنوان فوتبال زورب و یا فوتبال حبابی در زورب بدن شناخته شده است. بازی زیبا در یک حباب بادوام! مهارت های فوتبال فانتزی مورد نیاز نیست - برای گرفتن توپ از حریف خود، شما نیاز به بش به آنها، در نتیجه برخی از پرش خنده دار و یک تجربه واقعا به یاد ماندنی.


فوتبال حبابی یک جایگزین کاملا امن و سرگرم کننده برای فوتبال منظم است که در حباب بازی می کند (همچنین به عنوان زورب شناخته می شود). فوتبال حبابی را می توان در سالن های آرام، آستور تورف یا سالن های داخل سالن استفاده کرد. زورب بدن را مانند یک حباب احاطه کرده و باعث می شود که بسیاری از ریزه ها، سقوط و خنده برای کاربران باشد، در حالی که هیچ تاثیری ندارد. هر توپ با تسمه های ایمنی برای نگه داشتن شما در داخل توپ می آید.


فوتبال فانتزی حبابی

فوتبال حبابی آخرین جنون در بوداپست است! این بازی شامل دو تیم می شود که به حباب های قابل انعطاف به اندازه انسان و بازی فوتبال بازی می کنند، به جز این که گسل ها، کارت های زرد و مجازات ها وجود نداشته باشد! هر کاری که در توان خود انجام میدهید، توپ را به دست آورید و تیم مقابلتان را از گلزنی بردارید: مسابقه، بدن اسلم، رول زدن - شما آن را نام میبرید، حبابها آن را سرگرم کننده و امن نگه می دارند. علاقه مند به دانستن تاریخچه فوتبال حبابی؟ اطلاعات بیشتر در مورد فوتبال حبابی بیشتر بدانید.


فوتبال حبابی و یا فوتبال حباب تفریحی ورزش فوتبال بازی است، در حالی که در یک تورنفره متلاشی شده است، مانند زورب که قسمت بالای بدن و سر بازیکن را پوشش میدهد. این بازی به طور معمول در تیم ها در فضاهای بزرگ در فضای باز یا زمینه های در فضای باز اجرا می شود. فوتبال حبابی به دنبال اهداف مشابه و قوانین کلی به عنوان فوتبال منظم (به عنوان مثال، تیم رقابت برای ضربه زدن به توپ در هدف تیم مخالف) با شرایط اضافی که هر بازیکن باید یک حباب بادوام، شبیه به یک توپ آب، در اطراف بالا تاب گشت. محبوبیت ورزش هنوز هم افزایش می یابد، با بازیکنان از سراسر جهان است. فوتبال حباب اغلب در روزهای ساخت تیم گروهی، احزاب استقلال، احزاب کارشناسی و جشن تولد بازی می شود. همچنین تغییرات زیادی در فوتبال حباب وجود دارد، مانند بولینگ حباب یا سومو حباب. برخی از شرکت ها وجود دارند که به سازماندهی رویدادهای فوتبال حبابی و اجاره زمین های بازی کمک می کنند.


آیا می خواهید آن را امتحان کنید؟ فوتبال حبابی بوداپست شما پوشش داده شده است! با بازی های سازمان یافته ما، همه چیزهایی که شما باید انجام دهید این است که به ما یک تاریخ و تعداد بازیکنان بدهید، ما بقیه را برای شما مرتب می کنیم. خدمات ما شامل اجاره حباب های بادکنکی، اجاره زمین فوتبال و حمل و نقل برای تیم و تجهیزات خود را به محل بازی!


اگر چه ما به عنوان فوتبال حبابی مایو نامیده می شود، ما در دسترس است برای سفر به مناطق و مناطق اطراف آن لطفا لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید با نیازهای شما. ما رویدادهایی را در داریم.


فوتبال حبابی مناسب برای تمام مواردی مانند استج و شراب حزب، تولدها، روز های ورزشی، رویدادهای شرکت، جمع آوری کمک های مالی، جشنواره ها، روزهای سرگرمی مدرسه، همکاری، کارکنان و بیشتر.


اگر می خواهید ببینید که سرگرم کننده فوتبال حباب سرگرم کننده است، لطفا بخش ویدئوی ما را ببینید!


اگر سوالی دارید یا مایل به ترتیب رزرو هستید، لطفا از فرم تماس به سمت راست استفاده کنید. لطفا برای اطلاعات بیشتر به سؤالات متداول مراجعه کنید.


علاقه مند به یادگیری بیشتر هستید؟


سوالات متداول

1. کجا قرار دارید؟

    ما در نزدیکی فوتبال حبابی تهران مستقر هستیم، اما ما محل خودمان را نداریم. ما به شما سفر می کنیم! هر جا که بخواهید فوتبال حباب را بازی کنید، ما در آنجا سفر خواهیم کرد.


2. روش رزرو کردن بازی فوتبال حبابی چیست؟

    ما رزرو را از طریق شماره تلفن ما، وب سایت ما با استفاده از فرم تماس و یا از طریق صفحه فیس بوک ما. ما از شما می خواهیم اطلاعاتی را از جمله مواردی که از آن به دست می آید، تعداد کمی از مردم (در صورت امکان) و مکان مورد نظرتان برای بازی در حباب فوتبال در اختیار ما قرار دهید. به یاد داشته باشید ما می توانیم به هر جا که بخواهید بازی کنید ما از سپرده درخواست می کنیم تا مکان خود را رزرو کرده و پس از ورود به فرم اخطار را امضا کنیم.


3. چه سطحی می تواند فوتبال را حباب بازی کند؟

    حباب فوتبال را می توان در چمن، AstroTurf یا سالن های داخل سالن بازی کرد.


4. آیا فوتبال حبابی امن است؟

   فوتبال حبابی به عنوان بدن شما توسط حباب احاطه شده است، بنابراین هر گونه ضربه به سختی احساس می شود. حباب کوسن خود را سقوط می کند، و در داخل توپ وجود دارد که اطمینان حاصل شود که شما نمی افتد. ما فقط از شما می خواهیم به مربیان خود گوش کنید که حضور خواهند داشت تا اطمینان یابید که یک بازی امن برای همه وجود دارد. این یک ورزش ارتباطی است، البته خطر صدمات وجود دارد. با این حال، هنگامی که دستورالعمل های ما دنبال می شود، هیچ مشکلی بی پروا وجود دارد و هیچ شرایط پزشکی موجود، پس از آن آسیب ها بیشتر از سایر ورزش ها نیست.


5. آیا این نظارت وجود دارد؟

   بله، هر بازی حباب فوتبال بدون توجه به نوع رویداد آن نظارت می شود. این که آیا در خانه شما بازی می شود، یک روز ورزشی یا رویداد شرکتی، همیشه کسی وجود دارد که بتواند نظارت کند.


6. چه کسی می تواند فوتبال حبابی بازی کند؟

    حباب فوتبال را می توان با کودکان و بزرگسالان بازی کرد. ما از 60 سالگی به عنوان فرزند 7/8 ساله و بالغ شده ایم. ما توصیه نمی کنیم فوتبال حباب را با هر گونه آسیب یا مشکلات بهداشتی یا حامله ای پیشنهاد کنیم.


7. پس از اینکه از دست دادی، ساده ترین راه بازگرداندن آن چیست؟

    ساده ترین روش برای بازگشت به بالا این است که روی صورت را پایین بیاورید و از زانوی خود استفاده کنید تا یک گام در یک زمان بمانید.


8. چند حباب ارائه شده است؟

    ما تا 10 حباب ارائه می دهیم و توصیه می کنیم که حداقل 8 شرکت کننده داشته باشیم. هنگامی که بیش از 10 بازیکن وجود دارد، شرکت کنندگان اضافی می توانند بازی کنند. معمولا، بازیکنان هر 15/20 دقیقه را خرد می کنند یا این که از آن لذت می برند که در یک حباب غوطه ور هستند!


9. هنگام شرکت در فوتبال حباب چه لباس هایی باید بپوشید؟

    ما توصیه می کنیم ورزش / ورزش لباس و مربیان. شیشه ها و جواهرات باید برای جلوگیری از آسیب دیدن بازیکن و خسارت به حباب برداشته شود.

منبع : فوتبال حبابی