فوتبال صابونی | مسابقات فوتبال صابون برندکاپ | soap football

  • نویسنده : بخش محتوا فوتبال هیجانی فوتبال صابونی
  • پنج شنبه 17 خرداد 1397
  • 0 کامنت

فوتبال صابونی

فوتبال صابونی  یک ورزش هیجان انگیز است که برای افراد مختلفی طراحی شده است که دارای تجربه صفر در مورد فوتبال هستند. این در برزیل اختراع شد که مردم در مورد فوتبال و چیزهای ادعایی اندکی شروع به ساختن فوتبال صابونی کردند. این جاذبه برای مسابقات خنده دار و انیمیشن است. شجاعت، کنجکاوی، اشتیاق به رفتن، آب و کمی صابون انگیزه برای فعال کردن تیم "علاقه مندان به ورزش" و جمعیت مردم است. ساخته شده از پلی استر چند رنگ و تعریف شده توسط یک لبه تورم، که باعث می شود آن را عملا غیر ممکن برای جراحات و به عنوان حتی، دارای کف نرم است.

فوتبال صابونی


پس از فوتبال ، زمان برای فوتبال صابونی است
تصور کنید یک بازی که به نظر می رسد دیوانه و شگفت انگیز است در همان زمان. یک بازی که در آن شما اجرا می کنید، اما احتمال این است که شما اغلب لغزش. پس از محبوبیت مبهم مفهوم توپ چاله در حیدرآباد، زمان برای بازی کردن صابون است. این فوتبال غیر حرفه ای همه چیز در مورد لغزش، کشویی، نورد و ایجاد یک هدف است.

اولین فوتبال صابونی در  آمده است و جایی که برای عاشقان فوتبال و علاقه مندان فوتبال برای بارهای سرگرم کننده است. برای جلوگیری از آسیب دیدن بازیکنان از سقوط لغزنده، کف از لایه های ضخیم فوم تشکیل شده است که دارای پوشش  است. در این صابون رقیق شده در سراسر کف ریخته می شود تا بازیکنان لغزش و اسلاید و از بازی لذت ببرند.

اپرا صابون
این بازی دارای هیچ قواعدی نیست. با پنج بازیکن در هر تیم، بازی هر جلسه یک ساعت است، و همه باید انجام شود اهداف نمره ای است. به غیر از کف نرم و لوله های پر شده برای محافظت از بازیکنان، بازیکنان همچنین می توانند لباس های محافظتی دیگر را بپوشند.


فوتبال کفی صابونی


Ahamad Jalaluddeen، یکی از شرکای بنیانگذار فوتبال صابونی می گوید: "در حال حاضر دو چنبره وجود دارد و پاسخ بسیار شگفت انگیز است." فوتبال صابونی برای اولین بار در چنای توسط جلال الدین و شریکش معرفی شد و به آرامی به شهرهای دیگر گسترش می یابد. جالالدین می گوید: "شریک من اتفاق افتاده است که یک صحنه فوتبال صابونی در خاورمیانه را دیدم و آن را دوست داشتم، بنابراین تصمیم گرفتیم آن را در چنای معرفی کنیم."

یک بازی در اینجا مطمئنا باعث ایجاد درد در روز بعد می شود، اما بازیکنان می گویند این چیزی شبیه یک آسیب جسمانی نیست. سقوط ثابت و لغزش کشش عضلات در همه جا است و درد این است که نتیجه آن است، "جلال الدین می گوید.

منبع : فوتبال صابونی